Monika Siedlak-Pęczek

 

800_IMG_9481Psychoterapeutka certyfikowana przez EAGT, członek PTPG, psycholog, coach.

Pracuję z dorosłymi, dziećmi w wieku szkolnym, młodzieżą i z obniżonym nastrojem, depresją, lękami, nerwicami oraz zaburzeniami odżywiania i osobowości, w tym borderline. Prowadzę konsultacje dla rodziców oraz psychoedukację i terapię par.

Pomagam w budowaniu dobrych relacji, przejściu przez trudne momenty w życiu, wspieram w zmianach (konflikty w związku, pracy, sytuacje rozwodu, choroby własnej i osoby bliskiej).

Znam dobrze realia pracy w biznesie, wyzwania i zmiany, w jakich uczestniczy człowiek w organizacji. Prowadzę warsztaty i konsultacje dla osób doświadczających: mobbingu, obciążenia stresem i napięciem w pracy oraz dla matek i ojców, którzy mają dylematy związane ze zmianą swojej sytuacji zawodowej i rodzinnej, potrzebują wsparcia w nowej roli, przeżywają smutek, niepokój, złość, czy lęk w związku z narodzinami dziecka, szukają dla siebie nowych dróg i możliwości.

Z psychologią zaprzyjaźniłam się już w liceum pedagogicznym i skutecznie odwiodła mnie od zawodu nauczyciela przedszkolnego. Studiowałam na Uniwersytecie Wrocławskim. Przez dwa lata mieszkałam w Holandii, przez 10 pracowałam w kilku firmach w roli trenera, hr-owca i menadżera, przez kolejne 5 łączyłam pracę w korporacji z nauką zawodu terapeuty i praktyką terapeutyczną, od kilku lat pracuję niezależnie jak psychoterapeuta, psycholog i konsultant.

Jestem związana do dziś z Instytutem Integralnej Psychoterapii Gestalt w Krakowie, superwizuję tam swoją pracę, uczestniczę w warsztatach, grupach terapeutycznych, współprowadziłam treningi terapeutyczne. Ukończyłam szkolenie „Terapia par w ujęciu humanistyczno – egzystencjonalnym” .

Instytutowi zawdzięczam wiele. Podczas szkolenia poznałam podejście systemowe i do tego sposobu myślenia i pracy jest mi bardzo blisko. Tutaj usłyszałam pierwszy raz o Lowenie, doszkalam się i wykorzystuję te metody w pracy z ciałem. Ważny dla mnie jest ciągły rozwój, przepracowanie osobistych wątków, poznanie swoich atutów i ograniczeń.

Współpracuję z Towarzystwem Pomocy Młodzieży, gdzie prowadzę psychoterapię i psychoedukację.

Prywatnie jestem żoną, mamą Jacka i Małgosi, oboje w wieku szkolnym.

Umów się na spotkanie pod nr 609 612 572 

Przyjmuje tylko w Ursusie.

Podziel się z innymi