Renata Mizerska

800_IMG_9634 copyPsychoterapeuta, psycholog, nauczyciel mindfulness. Absolwentka Psychologii w SWPS w Warszawie oraz Wydziału Zarządzania UW. Ukończyła Szkołę Psychoterapeutów i Trenerów Grupowych IIPG,  i Mindful Self-Compassion Teachers Training.

„Wspieram osoby doświadczające trudności i kryzysu w życiu osobistym i zawodowym. Pracuję również z osobami chorymi somatycznie i ich bliskimi. Prowadzę psychoterapię indywidualną, terapię opartą na uważności MBCT, klasyczne treningi MBSR (ponad 150 procesów szkoleniowych), treningi mindfulness i warsztaty pracy z ciałem. Pracuję pod stałą superwizją.

Interesuję się tematyką uważności (mindfulness) zarówno w obszarze badań, jak i stosowania w psychoterapii oraz w programach prozdrowotnych. Prowadzę wykłady, prezentacje i warsztaty dla lekarzy, profesjonalistów w obszarze pomagania, nauczycieli i managerów. Innym ważnym obszarem moich zainteresowań są możliwości wykorzystania badań naukowych w psychoterapii w praktyce klinicznej oraz stosowanie podejścia interdyscyplinarnego do rozwiązywania problemów m in. w obszarze zdrowia psychicznego.

Ciągle doskonalę swoje umiejętności zawodowe uczestnicząc w międzynarodowych konferencjach i warsztatach prowadzonych przez m.in.: Jona Kabat-Zinna, Susan Kaiser-Greenland, Marka Williamsa i Trish Bartley. Ukończyłam specjalistyczne szkolenia min.: z interwencji kryzysowej, pracy z traumą, psychopatologii z perspektywy psychoterapii humanistyczno-doświadczeniowej, zastosowania mindfulness w pracy z osobmi z diagnozą choroby nowotworowej (MBCT-Cancer), Program Simontona.

Mam doświadczenie zawodowe, zarówno w obszarze psychologii, jak i w biznesie. Jest to dla mnie inspiracja by tworzyć i realizować nowe przedsięwzięcia, w tym projekt Uważni.pl i KARUNA. Pracuję również jako konsultant. Wiele lat współpracowałam z Krajowym Centrum Diagnostyczno-Terapeutycznym im. K. Dąbrowskiego przy Ministerstwie Zdrowia oraz Studium Problemów Wieku Dojrzewania przy Towarzystwie Lekarskim Warszawskim.

Angażuję się w różne działania społeczne. Jestem Prezesem Związku Stowarzyszeń pn. Polska Rada Psychoterapii, Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Gestalt, Członkiem Zarządu Polskiego Stowarzyszenia Integracji Psychoterapii, Członkiem Polskiego Towarzystwa Psychoonkologicznego. Wspieram inicjatywę European Associations of Mindfulness Based Approaches oraz Ogólnopolską Akcję Psychoedukacyjną „RE:AKCJA W DEPRESJI”.

Jestem redaktorem merytorycznym książek z obszaru psychoterapii humanistyczno-doświadczeniowej, w tym „Psychoterapia Gestalt w praktyce klinicznej. Od psychopatologii do estetyki kontaktu(2016). Współautorką opracowania Polskiej Rady Psychoterapii Psychoterapia. Vademecum(2018). Autorką ponad 15 wystąpień na konferencjach krajowych i międzynarodowych.

Jeśli chcesz się umówić na spotkanie – zadzwoń!
Mój nr telefonu 531 195 465

 

 

Podziel się z innymi