Renata Mizerska

800_IMG_9634 copyPsychoterapeuta, psycholog, nauczyciel mindfulness. Absolwentka Psychologii w SWPS w Warszawie oraz Wydziału Zarządzania UW. Ukończyła Szkołę Psychoterapeutów i Trenerów Grupowych IIPG,  i Mindful Self-Compassion Teachers Training.

„Wspieram osoby doświadczające trudności i kryzysu w życiu osobistym i zawodowym. Pracuję również z osobami chorymi somatycznie i ich bliskimi. Prowadzę psychoterapię indywidualną, terapię opartą na uważności MBCT, klasyczne treningi MBSR (ponad 50 procesów szkoleniowych), treningi mindfulness i warsztaty pracy z ciałem metodą Lowena. Pracuję pod stałą superwizją.

Interesuję się tematyką Body-Mind Medicine oraz uważności (mindfulness) zarówno w obszarze badań, jak i ich stosowania w psychoterapii oraz w programach prozdrowotnych. Prowadzę wykłady, prezentacje i warsztaty dla lekarzy, profesjonalistów w obszarze pomagania, nauczycieli i managerów.

Ciągle doskonalę swoje umiejętności zawodowe uczestnicząc w międzynarodowych konferencjach i warsztatach prowadzonych przez m.in.: Jona Kabat-Zinna, Susan Kaiser-Greenland, Marka Williamsa i Trish Bartley. Ukończyłam specjalistyczne szkolenia min.: z interwencji kryzysowej, pracy z traumą, zastosowania mindfulness w pracy z osobmi z diagnozą choroby nowotworowej (MBCT-Cancer), Program Simontona. Aktualnie jestem w trakcie 4-letniego szkolenia z zakresu Analizy Bioenergetycznej akredytowanego przez Florida Society Bioenergetics Analysis.

Mam doświadczenie zawodowe, zarówno w obszarze psychologii, jak i w biznesie. Jest to dla mnie inspiracja by tworzyć i realizować nowe przedsięwzięcia, w tym projekt Uważni.pl i KARUNA. Pracuję również jako konsultant.

Angażuję się w różne działania społeczne. Jestem Prezesem Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Gestalt, Członkiem Zarządu Polskiego Stowarzyszenia Integracji Psychoterapii, Członkiem Polskiego Towarzystwa Psychoonkologicznego. Wspieram inicjatywę European Associations of Mindfulness Based Approaches oraz Ogólnopolską Akcję Psychoedukacyjną „RE:AKCJA W DEPRESJI”.

Jeśli chcesz się umówić na spotkanie – zadzwoń!
Mój nr telefonu 531 195 465

 

 

Podziel się z innymi